Košík 0
Kúpite tu >>>

Starostlivo namiešané vône. Ručne odlievané.

JESENNÝ SEN

Jesenný sen

Jeseň je čarovným obdobím plným farieb a padajúcich listov. Obdobím, ktoré nás čím ďalej tým viac láka vytvoriť si doma pohodlie pri horúcom čaji, otvorenej knihe a útulnom svetle sviečky. To je Jesenný sen. Vyberte si tú pravú vôňu z našej jesennej kolekcie. Je odliata do krásnych dóz vyrobených z hnedého skla, cez ktoré krásne presvitá svetlo plameňa.

Kolekcia Pure No.2

Kolekcia sviečok Pure No.2 nadväzuje na obľúbenú kolekciu Pure. Aj nová kolekcia Pure No.2 je odliata vo výnimočne elegantných sklenených pohároch s kovovým viečkom v medenej farbe.

Tip na romantické večery Prémiové čajové sviečky

Sójové čajové sviečky 6 hodín horenia

Predstavujeme Vám tieto malé čajové sviečky z čistého 100% sójového vosku,neparfumované, nefarbené a s bavlneným knôtikom. Vďaka 100% sójovému vosku a balvnenému knôtiku majú nesmierne čisté a dlhé horenie. Doba horenia jednej sviečky je minimálne 6-8 hodín!

 

Balené sú po 20 ks v nádhernej kraftovej krabičke, vďaka čomu sú tiež ideálne aj ako milý darček pre niekoho výnimočného

Hodnotenia zákazníkov

165-1446136762

✭✭✭✭✭

Hodnotenie výrobkov: Sviecky vonaju neuveritelne a vsetko je krasne zabalene

anaOndrejcakova (Balík č.1396033)

Prihlás sa na odber nášho newslettera a získaš 10% zľavu na svoj prvý nákup.

Prihlás sa na náš newsletter prostredníctvom mailu a budeš od nás dostávať aktuálne informácie o práve prebiehajúcih akciách, nových kolekciách a veľa ďalších vecí.

Prihlásiť