Košík 0

O Vôňach

V M-Factory sa chceme uistiť, že si každý zákazník vyberie vôňu, ktorá je preňho tá pravá. Preto sme vytvorili toto rozdelenie typov vôní, ktoré vám pomôže správne sa rozhodnúť, aká vôňa najlepšie vyhovuje vašim predstavám.

Vianočná atmosféra

Prineste príjemnú sviatočnú atmosféru do vášho domova s ​​našou nádhernou vianočnou vôňou. V tomto období nie je nič čarovnejšie, ako vône škorice, jedličky či brusníc priamo u vás doma. Sviečky sú navyše výborným Vianočným darčekom pre vašich blízkych. Vône do našich sviečok sme starostlivo vyberali, aby si prišiel na svoje každý - nech už máte radi ktorýkoľvek typ vône.

Zobraziť produkty

Ovocná šťavnatosť

Ovocné vône sú veľmi osviežujúce a príjemné vďaka ich sladko-kyselkavej povahe. Obsahujú zmes ovocných tónov ako broskyňa, jablko, slivka a lesné bobule, no aj kyselkavý citrón, mandarínku či limetku. Vďaka nim sú tieto sviečky ideálne na oživenie zmyslov a dodanie letnej atmosféry. Sviečky s ovocnou vôňou sú univerzálnym darčekom, ktorým sa dá ulahodiť každému.

Zobraziť produkty

Drevitá sofistikovanosť

Drevité vône sú veľmi upokojujúce a pripomínajú vôňu lesa. Sú sofistikované a tajomné, ich základom býva zemitý vetiver či dreviny ako santalové drevo, dub, céder či borovica. Do tejto kategórie spadá aj levanduľová vôňa. Drevité sviečky sa hodia ako dar pre mužov, ale aj pre dámy, ktoré milujú mužské vône.

Zobraziť produkty

Orientálna zmyselnosť

Orientálne vône sú veľmi teplé a zmyselné. Zvyšajne obsahujú zmes pižmových a korenistých tónov ako napríklad klinčeky, škorica, vanilka či jantár, ktoré pochádzajú z exotických častí sveta. Sviečky s taktouto vôňou sú ideálne na špeciálny deň alebo romantický večer, vhodné sú ako dar pre tých, ktorí majú radi sladké korenisté tóny.

Zobraziť produkty

Kvetinová ľahkosť

Kvetinové vône sú jedni z najobľúbenejších. Sú romantické, ľahké a mierne sladké, veľmi vhodné pre spríjemnenie bežného dňa. Tieto rozprávkovo ľahké vône čerpajú inšpiráciu zo sladkých kvetín ako ruža, fialka, jazmín, gardénia či pomarančový kvet. Sú výborné ako dar pre ženy, ktoré milujú kvetiny.

Zobraziť produkty

Svieža energickosť

Svieže vône sú veľmi vzdušné a povzbudzujúce. Sú charakteristické tónmi zelených listov, slaného morského vzduchu či čistej bielizne. Pri týchto sviečkach sa veľmi dobre dýcha a dodávajú radostnú energiu. Sú vhodné pre dámy aj pánov so špotrovým a energickým duchom, či pre milovníkov aromaterapie.

Zobraziť produkty