Beton

Kolekcia sviečok Beton – sviečky odlievané do svietnikov vyrobených z pravého betónu!

Radi by sme vám predstavili jedinečný kúsok z našej dielne. Sú to sviečky odlievané do ručne vyrobeného betónového svietnika. Rozžiarili sme chladný betón a premenili sme ho na dokonalý moderný a dizajnový doplnok, ktorý úžasným spôsobom zútulní vašu domácnosť či kanceláriu.

Betónové svietniky vznikali v našej dielni skoro celý rok, kým sa nám podarilo doladiť ich. Od zrnka piesku, k prototypu, až po hotový svietnik. Tieto svietniky vyrábame priamo v našej sviečkarni, preto môžeme so stopercentnou istotou tvrdiť, že ide o autorský, ručne vyrobený kúsok.  Bolo veľmi náročné vyrobiť svietnik, ktorý by odolal vyšším teplotám, a ktorý je zároveň krásny na pohľad. Aby boli sviečky v betónovom svietniku ešte výnimočnejšie, rozhodli sme sa použiť drevený knôtik, ktorý sme dali do ponuky po dlhej dobe. Knôtik horí zaujímavým plamienkom a počas horenia príjemne puká, ako drevo v krbe.

Ručne odlievané vonné sviečky zo 100% prírodného vosku. Obsahujú vysokokvalitnú zmes sójového a repkového vosku, vďaka čomu je zaistené čisté horenie bez vylučovania škodlivých látok. Sviečky obsahujú prémiový vonný olej s obsahom esenciálnych výťažkov.