Difuzér

Kolekcia vonných aromadifuzérov – Kedže hlavnou zložkou naších vonných sójových sviečok je práve vôňa, a nie každý si so sviečkami príde na svoje, rozhodli sme sa, že vyrobíme niečo aj pre tých, ktorí milujú, ak majú prevoňaný domov stále. Práve pre tento prípad je ideálny difuzér z ktorého sa šíri vôňa intenzívne neuveriteľných 6 -12 týždňov! (v závislosti od veľkosti balenia)

Základ našich aromadifuzérov je vyrobený z obnoviteľných zdrojov, čiže je „Eco friendly“. Vďaka tomuto základu sa vôňa dokonale a rovnomerne uvoľňuje počas minimálne 6-12 týždňov, v závislosti od veľkosti balenia, ktoré si vyberiete. Difuzér sme navrhli v elegantnom štýle, ktorý sa svojou jednoduchosťou a nadčasovosťou hodí do akéhokoľvek priestoru. Je zabalený v krásnej krabičke a fľaštička s vôňou je uzatvorená zátkou. Aby difuzér začal voňať, musíte zátkou vytiahnuť a vložiť doň pribalené tyčinky. V balení sa nachádza 8 tyčiniek, vďaka ktorým sa vôňa pomaly uvoľňuje do miestnosti. Vôňa sa začne uvoľňovať hneď, ako tyčinky nasajú tekutinu. Intenzitu uvoľňovania vône je možné ovplyvniť množstvom vložených tyčiniek.

Každý difuzér je zabalený v elegantnej krabičke. V balení sa nachádza osem tyčiniek, ktoré vôňu nasajú a pomaly ju uvoľňujú do miestnosti. Intenzitu uvoľňovania vône môžete ovplyvniť množstvom vložených tyčiniek.