Purity

Nežná kolekcia PURITY

Starostlivo namiešané vône. Ručne odlievané.

 

V M-Factory sme si pre Vás pripravili jarnú kolekciu kvetinových vôní s ikonickým dizajnom. Nechajte prísť jar do svojich domovov a rozvoňajte si chvíle strávene doma nádhernými kvetinovými vôňami z kolekcie ako stvorenej pre jar – Purity.

Sviečky sú odlievané do krásnych a kvalitných sklenených dóz, s objemom až 160 gramov! Dózy sa ľahko uzatvárajú vrchnáčikom, ktorý uchová vo sviečke to najdôležitejšie – jej vôňu.

Ručne odlievané vonné sviečky zo 100% prírodného vosku. Obsahujú vysokokvalitnú zmes sójového, prírodného vosku, vďaka čomu je zaistené čisté horenie bez vylučovania škodlivých látok. Vôňa všetkých našich sviečok je veľmi intenzívna, vďaka čomu sviečka prevonia váš domov takmer ihneď, len v priebehu niekoľkých minút.

Sviečky obsahujú prémiový vonný olej s obsahom esenciálnych výťažkov. Sviečka s vôňou Ylang-Ylang obsahuje 100% prírodné esenciálne oleje.

ZAPOJTE SA DO RE-FILL PROGRAMU! 
Pošlite nám po vypálení späť aspoň 3 naše poháre a získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup. Navyše tak prispejete k udržateľnosti a pomôžete našej planéte! Viac info nájdete tu: https://m-factory.sk/?page_id=12419