Zameriavame sa na to, aby naše sviečky krásne vyzerali, dlho horeli, a tiež, aby dodali príbytku neopakovateľnú atmosféru prostredníctvom vyváženej vône. Všetky sviečky sú ručne odlievané v našej malej dielničke na Kysuciach a vyrobené iba z prírodných surovín. Vosk je extrahovaný zo sójových bôbov a vysokokvalitné vonné oleje sa vyrábajú vo francúzskych parfumériách. Každú jednu sviečku vyrábame svojpomocne a pristupujeme k nej od tavenia vosku, vyváženého parfumovania, prípadného farbenia, až cez dokonale doladené balenie s maximálnou starostlivosťou a presnosťou. 
Používame iba kvalitný prírodný vosk bez chemických prísad 
Vosk je vyrábaný z oleja extrahovaného zo sójových bôbov, ktorý horí až o 40% dlhšie ako bežne predávané parafínové vosky. Najdôležitejšie však je to, že je priateľský k životnému prostrediu, nepodporuje ropný priemysel ako parafínový vosk, ani neprispieva k vyrubovaniu dažďových pralesov ako palmový vosk. Počas jeho horenia neuniká do ovzdušia škodlivý čierny dym. 
Kvalitné vonné oleje s autentickou vôňou 
Vo všetkých našich sviečkach sú použité kvalitné vonné oleje, ktoré sú vyrábané v európskych parfumériách. Tieto oleje v sebe kombinujú kreativitu a autentickosť, čo znamená, že vo sviečke s vôňou „ružové šampanské, pomelo” naozaj ucítite vôňu práve otvoreného šampanského a stopy čerstvo nakrájaného pomela. Táto vôňa sa počas celého horenia sviečky postupne uvoľňuje a má dlhotrvajúci účinok.
Balenie 
Každú sviečku balíme ručne, pričom sa riadime heslom: „Je to vlastne darček, ktorý si kúpite ako potešenie pre seba, alebo pre niekoho výnimočného”. Mnohokrát si kupujeme veci len preto, lebo sa nám páčia, alebo ich chceme darovať. Zaujímavý a nekonvenčný darček poteší o to viac, keď je aj jeho balenie detailne prepracované a prinesie pôžitok z produktu už počas rozbaľovania.