Privátna značka

Výroba vonných sviečok je remeselný proces, ktorý si vyžaduje veľa času a veľkú znalosť surovín: voskov, knôtov a vôní.

Majstrovská odbornosť, ktorú si v M-Factory budujeme viac ako 9 rokov.

Sme Slovenský výrobca vonných, dekoratívnych a personalizovaných sviečok pre potreby zákazníka. Vyrábame sviečky z prírodných voskov a špecializujeme sa na výrobu malých a stredných objemov. Naše sviečky vyrábame zo 100% prírodných voskov, vonných a éterických olejov. Každý projekt pripravujeme individuálne, okrem výroby navrhujeme etikety, tlačíme a fotografujeme výsledné produkty. K výrobe sviečok máme komplexný prístup.

Sviečky z našej dielne nájdete v internetových obchodoch, kamenných obchodoch, v hoteloch, eko obchodoch. Mnohé z nich sú vyrábané pod privátnymi značkami, presne podľa požiadaviek zákazníka. Neustále rozvíjame našu výrobu a snažíme sa udržiavať vysokú kvalitu výsledných produktov. Ku každému produktu, objednávke alebo požiadavke pristupujeme individuálne.

Naša odlieváreň sa neustále rozvíja. Všetky sviečky vyrábame na Slovensku, nájdete ich v 3 krajinách EÚ. V privátnej značke nájdete naše sviečky na Slovensku, v Česku a v Rakúsku.

50, 100 alebo 1000? Ako priami výrobcovia sme pripravení na akýkoľvek odber. Máme technologické vybavenie, prístup k osvedčeným 100% ekologickým a prírodným voskom. Tlačíme etikety iba v osvedčenej tlačiarni na vysoko kvalitný reklamný materiál. Vyrobíme sviečky, oetiketujeme, zabalíme a pripravíme na odoslanie.

Pre koho je privátna značka sviečok určená?

 

Pre e-shopy a EKO obchodíky:

Sviečky vieme vyrobiť podľa vašich požiadaviek. Ak vlastníte EKO obchodík, je pre nás samozrejmosťou vyrobiť pre vás sviečky zo 100% prírodných éterických vonných olejov. Ak chcete predávať vonné sviečky vo Vašom e-shope, môžeme pre Vás vyrobiť sviečky s vlastným logom.

Pre hotely a kúpele:

Sviečky sa najčastejšie objavujú na recepcii hotelov, v izbách alebo v hotelových reštauráciach. Kúpeľné zariadenia so svojou vlastnou značkou aromaterapeutických sviečkou podporujú liečbu ich klientov. Hotely alebo kúpele môžu sviečky s vlastným logom ponúkať vo svojich vlastných darčekových obchodíkoch.

Pre reštaurácie:

Naše vonné sviečky sú ideálnym riešením pre prevádzkovateľov reštaurácii, ktorí môžu svojich hostí potešiť jedinečnými arómami. Sviečka s vlastným logom je zaujímavou a nevtieravou reklamnou propagáciou u zákazníkov.

Firemné darčeky pre klientov:

Vonné sviečky môžu byť tiež skvelým prémiovým darčekom pre firemných zamestnancov, spolupracovníkov alebo obchodných partnerov. Mnohé firmy obdarúvajú aj  svojich verných zákazníkov, ktorí si môžu v pokoji svojho domova vychutnať príjemnú vôňu. Samozrejme s nevtieravou reklamou vašej firmy.

V prípade vážneho záujmu nás kontaktujte na: info@m-factory.sk

Pracovali sme pre:

wien
tami
Olivin
KB
cukru