Naše sviečky na módnej prehliadke Relleciga 7. februára 2017 – Publikované v: Lifestyle

Pätnásť príťažlivých modeliek zmenilo chladný večer pri Kysuckom Novom Meste na tropický raj.  Módna prehliadka plaviek značky Relleciga nenechala chladného nikoho. Počas sobotňajšej noci sa na móle v klube Bosorka vystriedali pôvabné blondíny a brunetky, ktoré prezentovali tie najkrajšie plavky, ktoré sú na slovenskom trhu. Sexy Lucia Mokráňová sa stala aj krstnou mamou kolekcie plaviek pre rok 2017.

DSC_6540

Čo však majú spoločné sviečky s módnou prehliadkou? Darčeky! Na tejto módnej prehliadke zažiarili aj sviečky z našej dielničky. Pre dievčatá boli pripravené darčeky z kolekcie Pure, Tins a tiež z novej kolekcie, ktorú uvedieme v blízkom čase. Darčekové taštičky s prekvapeniami si dievčatá zamilovali a boli sme veľmi prekvapení, ako ich ohodnotili. Nádherný nadčasový dizajn sa páčil všetkým a vôní sa nevedeli dovoňať. Medzi tie, čo ich očarili najviac, patrili drevo, pižmo, káva a tabak, levanduľa, a niektoré dievčatá si zamilovali orchideu s lotosovým kvetom. Naše sviečky z kolekcie Pure sa vďaka značke Relleciga zviditeľnili aj v zahraničí, kedže fotky z tejto prehliadky obehli celú Európu. Priniesli nám aj pár objednávok zo zahraničia, za čo im nesmierne ďakujeme!

DSC_6357

DSC_6359

 

Okrem dokonalých modeliek sa na parkete ukázal aj hosť večera raper EGO, ktorý predviedol parádne vystúpenie. Moderátor večera bol skvelý zabávač Ivan Binďo Bindas. Medzi modelkami nechýbala fitness trénerka Lucia Mokráňová. Prehliadka novej kolekcie 2017 sa niesla v duchu žiarivých farieb so zakomponovaním sieťoviny a prepletených gumičiek na vrchných aj spodných dieloch plaviek. Celú kolekciu budú môcť fanúšikovia značky Relleciga nájsť už v priebehu pár týždňov na oficiálnej stránke značky: www.relleciga.sk

DSC_6902

DSC_6551

DSC_6958

DSC_6547