Košík 0
Kúpite tu >>>

Objavte svoju rozprávkovú vôňu.

Vianočná Rozprávka

Milí zákazíci, z dôvodu veľkého množstva objednávok sa o pár dní predĺži dodacia doba Vášho balíčka. Nemusíte mať ale obavy, všetky objednávky, ktoré príjmeme do 17.12., Vám zaručene prídu do štedrého dňa, aby ste mali s našimi sviečkami Vianoce ešte krajšie a voňavejšie.

Posledný deň na objednávku s doručením do Vianoc je NEDEĽA  17.12.2023. Po tomto termíne nám dopravca negarantuje doručenie.

Vianočná rozprávka

Vitajte v rozprávkovej krajine, kde sneh tíško padá na strechy a koledy znejú v neopakovateľnej atmosfére Vianočných svetielok. Je nám radosťou predstaviť Vám tohtoročnú, redizajnovanú kolekciu vonných sviečok – Vianočná rozprávka. Ručne odlievané prírodné vonné sviečky z dielne M-Factory.

Prečítajte si o nás

Forbes-logo
Vytváral svetelné efekty pre známych dídžejov. K výrobe sójových sviečok ho priviedla náhoda

Kolekcia Pure No.2

Kolekcia sviečok Pure No.2 nadväzuje na obľúbenú kolekciu Pure. Aj nová kolekcia Pure No.2 je odliata vo výnimočne elegantných sklenených pohároch s kovovým viečkom v medenej farbe.

Tip na romantické večery Prémiové čajové sviečky

Sójové čajové sviečky 6 hodín horenia

Predstavujeme Vám tieto malé čajové sviečky z čistého 100% sójového vosku,neparfumované, nefarbené a s bavlneným knôtikom. Vďaka 100% sójovému vosku a balvnenému knôtiku majú nesmierne čisté a dlhé horenie. Doba horenia jednej sviečky je minimálne 6-8 hodín!

 

Balené sú po 20 ks v nádhernej kraftovej krabičke, vďaka čomu sú tiež ideálne aj ako milý darček pre niekoho výnimočného

Hodnotenia zákazníkov

165-1446136762

✭✭✭✭✭

Hodnotenie výrobkov: Sviecky vonaju neuveritelne a vsetko je krasne zabalene

anaOndrejcakova (Balík č.1396033)

Prihlás sa na odber nášho newslettera a získaš 10% zľavu na svoj prvý nákup.

Prihlás sa na náš newsletter prostredníctvom mailu a budeš od nás dostávať aktuálne informácie o práve prebiehajúcih akciách, nových kolekciách a veľa ďalších vecí.

Prihlásiť