Valentínsky mood

Objavujte vôňe lásky.

Valentínsky mood ♥︎

 

 

Jedným z osvedčených spôsobov, ako si vytvoriť romantickú atmosféru na Valentína, je použitie sviečky. Valentínska sviečka s krásnou vôňou môže dodať teplo, pohodlie a intimitu každému priestoru. Valentín ale nie je sviatok len pre milujúce dvojice. Mysleli sme aj na tých, ktorí svoju polovičku ešte len hľadajú. Každý si predsa môže užiť príjemný deň svätého Valentína pri knihe, filme a horiacej sviečke. Ručne odlievané prírodné vonné sviečky z dielne M-Factory.

Sviečky sú odlievané do krásnych a kvalitných sklenených dóz, cez ktoré najkrajšie presvitá svetlo sviečky. Dózy sa ľahko uzatvárajú vrchnáčikom, ktorý uchová vo sviečke to najdôležitejšie – jej vôňu. Vôňa všetkých našich sviečok je veľmi intenzívna, vďaka čomu sviečka prevonia váš domov takmer ihneď, len v priebehu niekoľkých minút.

ZAPOJTE SA DO RE-FILL PROGRAMU! 
Pošlite nám po vypálení späť aspoň 3 naše poháre a získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup. Navyše tak prispejete k udržateľnosti a pomôžete našej planéte! Viac info nájdete tu: https://m-factory.sk/?page_id=12419

Sviečky obsahujú prémiový vonný olej s obsahom esenciálnych výťažkov.