Jarná kolekcia – Spring Birds 28. marca 2017 – Publikované v: Lifestyle

Sviečkami Spring Birds sme presne pred rokom začali predaj na HandMade stránke Sashe.sk. Odvtedy prešlo už veľa času, ale pretože si ich naši zákazníci veľmi obľúbili, rozhodli sme sa, že ich vrátime do ponuky. Sú späť vo verzii 2.0 : ) prešli malými zmenami – vosk teraz nefarbíme, vďaka čomu si môžete vychutnať úplne čisté horenie ekologického sójového vosku. A pretože sa neustále snažíme zdokonaľovať a vylepšovať horenie, sviečky obsahujú aj úplne nový typ knôtu.

ALLinOne2

ALLinOne4

 

Pridali sme aj nové vône, špeciálne pre túto kolekciu sme zvolili kvetinové a ovocné, ktoré sú podľa nás jedni z najkrajších! Spring Birds dokonale doladia jarnú atmosféru vašich príbytkov nielen vzhľadom (pri horení krásne vynikne a domov rozžiari motív vtáčikov), ale aj nezameniteľnou vôňou. Vyberte si sami:
Zvončeky

Kvetina prenesená do čistej a nevinnej vône vytvorí dokonalú harmóniu, ktorá evokuje pocity nevinnosti, údivu, spomienok na detstvo, jarnú mokrú krajinu alebo závan čerstvého vzduchu. Predstavte si rozkvitnuté modré zvončeky na lúke a… relaxujte 🙂 Vrchné tóny sú kombináciou zvončekov a hyacintu, neskôr ucítite aj jemné tóny ruže v súhre s jazmínom.

Jazmín

Vôňa tohto bieleho kvietku známeho už od staroveku, sa vždy považovala za afrodiziakum. Táto vôňa je ideálna na relaxáciu duše. Popri čistej vôni jazmínu v nej môžete ucítite aj iné kvetiny ako narcis a orchideu, a tiež aj jemný nádych vzácnych driev.

Limetka

Harmonická a veľmi svieža vôňa čistej limetky! Je ideálna na osvieženie mysle. Dá vám nezameniteľný pocit pohodlia a osvieženia. Vôňa limetky je o niečo sladšia ako citrónová vôňa, preto sa vám bude zdať naozaj veľmi chutná a lahodná.

Harmanček, Vanilka, Levanduľa

Zmyselná, ale aj upokojujúca kvetinová zmes čerstvej francúzskej levandule, ktorá je spojená do sladkej kombinácie s vanilkou. Ucítite tu i upokojujúci harmanček, ktorý uvoľní telo aj dušu.

Slivka, Rebarbora

Sladká a šťavnatá slivka z letnej záhrady spojená s jemne kyslou rebarborou. Táto pulzujúca kombinácia je podporená tónmi dozretých hrušiek a sladkých broskýň. Jedna z našich najpredávanejších vôní.

Ruža

Ohromujúca jemná vôňa ruže je krásnou sladkou kvetinovom vôňou, ktorú si musí obľúbiť každý. Ťažko sa dá nájsť niekto, kto by nemal rád vôňu tejto kvetiny. V našej sviečke si ju vychutnáte oveľa intenzívnejšie!

Veríme, že sa zapáčia aj Vám 🙂  M-Factory